Szukaj na tym blogu

31 lipca 2014

tylko koni żal........

Koniec lipca już dzisiaj,połowa wakacji minęła.Miesiąc obfitował u mnie  w szycie szczególnie toreb,torebek, kosmetyczek.
Jednak,żeby nie być monotematyczną w tzw. międzyczasie powstało też u mnie kilka patchworkowych poszewek na poduszki,uszyłam je z bawełny ( bo tylko takie szyję) ale zobaczcie sami, co to za bawełna,materiał niczym malowany obraz.
Pokażę wam te wyjątkowe dwie poduszki z końmi
chciałoby się zanucić.....tylko koni, tylko koni, tylko koni żal.......

Poszewki te powstały na specjalną prośbę i tylko chwilkę jeszcze nacieszę nimi wzrok, bo lada moment powędrują w świat do swoich młodych właścicieli.

Zbliżenie na jedną z nich
i drugą

i jeszcze jedna poduszka dla dziewczynki, co bardzo lubi żabki.
Oj musiałam się natrudzic,żeby znaleźć materiał, bo jak się okazało wcale to nie takie proste,materiały dla dzieci obfitują w misie,lalki,kotki pieski,różne wróżki,itp. ale żabka to wyjątek.Udało mi się takie zielone żabki kupić no i jest poducha,więc zanucić chyba wypada sobie,że........
poszła żabka spacerować..........
Póki co czeka jeszcze  na kanapie o taka


Przy okazji tego posta pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających i miło mi widzieć,że przybyło mi kolejnych obserwatorów.Dziękuję pięknie.

5 komentarzy:

  1. Ależ te konie pięknie wyglądają na tych poduszkach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O tak, na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu, prawie jak malowany obraz.Dziękuję za odwiedziny Moniko:)pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń
  3. ale różności, śliczne podusie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za odwiedziny, a jeszcze jeśli zostawisz po sobie ślad będzie mi bardzo miło ;)