Szukaj na tym blogu

29 grudnia 2012

Na szczęście,na zdrowie,na ten nowy rok......


Takimi słowami życzono kiedyś,dawniej,kiedy osobnik rodzaju męskiego (koniecznie!!!!) wkraczał jako pierwszy w progi domu i siał ziarnem po podłodze.

Chcę bardzo,bardzo podziękować wszystkim,którzy w mijającym roku gościli na moim szyciowym blogu,oglądali moje uszytki,komentowali,doradzali, po prostu byli tutaj.
Także  wszystkim,którzy zechcieli zostać u mnie jako obserwatorzy i którzy mnie zaprosili do siebie bardzo dziękuję. Wzrosła mi liczba odwiedzin przez te pół roku i jest to dla mnie bardzo miłe.
Nawiązałam też w minionym roku wiele nowych kontaktów z osobami,które mają podobne do moich zainteresowania i które lubią szyć,wiele się od was nauczyłam,podpatrując i obserwując wasze blogi.
Cenię sobie bardzo te nowe, wirtualne znajomości.
Otrzymałam piękne prezenty świąteczne pod choinkę wykonane własnoręcznie przez nowo zapoznane koleżanki (Małgosia,Pela,Jadzia,Ania) z forum "Szyjemy po godzinach",pięknie za nie dziękuję.
Dziękuję wam za  wiele opinii i komentarzy,za wskazówki i życzliwe porady, od bardziej doświadczonych i mistrzyń w tych dziedzinach.
Dwa wyróżnienia dla mojego blogu, które otrzymałam od was były wielką niespodzianka dla mnie, bardzo serdecznie za nie dziękuję.
Zostało już tak niewiele dni do końca tego roku.Na żaden bal sylwestrowy się nie wybieram, nowy rok chcę powitać u siebie. A Wam wszystkim (tutaj zaglądającym) już teraz przesyłam ta drogą najserdeczniejsze życzenia na ten Nowy Rok 2013.

Zdrowia,szczęścia,spokoju,radości na każdy dzień i pogody ducha . Oby ten 2013 rok nie był gorszy od tego,który właśnie się kończy.

Pozdrawiam serdecznie.Danuta.

4 komentarze:

 1. Uroczą masz wnusię:)Ale skoro jest grudniowa to inaczej być nie może;)
  Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok Danusiu ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Danusiu wnuczka jest śliczna,to grudniową panną jest Zuzia, ja też a to szczególny miesiąc, więc życzę Jej, Tobie i całej rodzinie zdrowia, spełnienia marzeń i tej pierwszej wymarzonej narzuty żebyś uszyła ją z takim wielki zaangażowaniem jak te małe drobnostki które dla innych tak wiele znaczą, buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Spełnienia marzeń w Nowym Roku :))) Wnusia śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za odwiedziny, a jeszcze jeśli zostawisz po sobie ślad będzie mi bardzo miło ;)